Mümkün olduğu kadar fazla insana aktif bir yaşam ve kaliteli yaşam süresinin daha da uzatılması fırsatını sunmaktır.
Konsept
HAKKIMIZDA

Damar İçi İnfüzyon Tedavisi Kliniği

İnfüzyon Tedavisi Kliniği, bilim adamları, bu alanda faaliyet gösteren tıp uzmanları ve aktivist biohackerler tarafından organize edilmiş olan bir projedir.

İdeal insan vücudunu oluşturmak, modern tedavi yöntemlerini geliştirmek ve ilaç tedavileri ile bunu desteklemek maksadıyla sürekli olarak araştırmalar yapmaktayız. Bilimsel ve sağlık alanında büyük öneme sahip olan özellikle mikro elementlerden D3 hormonu rolünü meydana getiren elementler, antioksidanlar ve amino asitler bir insanda mümkün olan en iyi biçimde görevini yerine getirmelidir.İdeal insan vücudunu oluşturmak, modern tedavi yöntemlerini geliştirmek ve ilaç tedavileri ile bunu desteklemek maksadıyla sürekli olarak araştırmalar yapmaktayız.
BİZİM TAKIM

Clean Clinic uzmanları

Clean Clinic uzmanları uzun yıllar boyunca uygulamaya dayanan bir tecrübe ile donanmış ve bu alanda kendini kanıtlamış bilim insanlarından oluşmaktadır.
Burada bulunan doktorlarımız her bir hastaya bireysel bir yaklaşımla tedavi yöntemleri uygulamaktadır.
Emrah Kaya
Doktor
1985 Samsun-Vezirköprü doğumlu.
2012 Ondokuz Mayıs Ünv Tıp Fak mezunu
Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hast
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi
Özel Bartın Aktıp Merkezi
Özel Kardelen Tıp Merkezi
VM Medikal Park Pendik Hastanesi

Kupa Hacamat Sertifikası
Mezoterapi Sertifikası
Ozon Terapi Sertifikası
Bilirkişi Sertifikası

İngilizce / Almanca

Mehmet Çiğdem
Doktor
Erciyes üniversitesi Tıp Fakültesinden 2017 yılında mezun oldum. 18 ay İstanbul 112 Acil Ambulans servisinde pratisyen hekim olarak görev yaptım.Sonraki 18 ay ise aile hekimliği anabilim dalında asistan hekim olarak İstanbul FSM EAH ‘de meslek hayatıma devam ettim.2021 Ocak ayı itibariyle Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Anestezi ve Reanimasyon Uzmanlığı bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmaktayım.2020 yılında İstanbul Medeniyet Üniversitesinde eşzamanlı olarak Sağlık Kurumları Yönetiminde Tezli Yüksek lisansa başladım. Burada ki eğitimime devam etmekteyim.4 yıldır profesyonel ekibimle birlikte özel hastalarıma saç ekimi operasyonları yapıyorum. Aynı zamanda özel hastalarıma Mezoterapi,Prp,Dolgu,Botoks,Ozon terapi,ip askı ve kupa terapi işlemleri uyguluyorum.
Mehmet Çiğdem -1991 - Kahramanmaraş -Elbistan doğumlu
Dunya Farzaliyeva
Doktor
Dunya Farzaliyeva - 18 ocak 1993- Baku, Azerbaycan dogumlu
Azerbaycan Tip Universitesinden 2016 da mezun oldum. Ekim 2016-Haziran 2017 yılları arasında Istanbulda Academic Hospitalda plastik cerrahi asistani olarak çalıştım. Mart 2018’den temmuz 2019’a kadar Baku Medical Plaza (Baku, Azerbaijan) hastanesinde bas hekim yardimcisi olarak calistim. Agustos 2019-subat 2020 tarihleri arasında Dokuz Eylül üniversitesi Hastanesinde görev yaptım (Izmir, Turkey) , sonrasinda tekrar Bakuye dönerek mart 2020’den mart 2021 tarihine kadar Baku Medical Plazada bas hekim yardimcisi olarak gorevime devam ettim. Nisan 2021 itibariyla Goztepe Egitim ve Arastirma Hastanesinde Anestezi ve Reanimasyon Uzmanligi bolumunde arastirma gorevlisi olarak calismaktayim.

HEDEFLER

Yöneldiğimiz Sahalar

Bizler dört ana yol oluşturduk ve bunun üzerinden hareket etmekteyiz:
  • Anti Aging (Yaşlanmaya karşı önlem programı)
  • Immunite Plus (İnsan vücudunun kendini savunmasına yönelik ve bunu destekleyici program)
  • Detox (Vücudun toksinlerden arındırılması ve stres ortamında vücudun desteklenmesine yönelik programlar)
  • AntiCovid ( Salgın ve viral hastalıkların geçirilmesinden sonra vücudun rehabilitasyon sürecinin desteklenmesi programları)
Damar yoluyla tedavi yöntemi, insan vücuduna yararlı maddelerin kana ulaştırılması bakımından en hızlı yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle daha ilk etapta insan vücudu bunun etkilerini görecektir. Hastanın hemen kendisini daha iyi hissedeceğinin garantisini vermekteyiz.
Uzmanlarımız yapmış oldukları muayene neticesinde sizin vücudunuzdaki eksik maddelerin tespitini yapacaklar, hastaya uygun olarak bir beslenme programı ve yaşam tarzına dair önerilerde bulunacaklardır.