HAKKIMIZDA

Clean Clinic Hastalarının Yorumları

Bizler sürekli olarak yüksek servis kalitesi ile en iyi hizmeti vermek için gayret göstermekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalar kişiye özel olarak belirlenmektedir. Clean Clinic uzmanları, her hasta için kişiselleştirilmiş beslenme destek programları oluşturarak yüksek sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bizimle yapmış olduğunuz işbirliği neticesinde bize geri dönüş yapan ve olumlu görüşlerini bildiren hastalarımıza teşekkür ediyoruz.
Clean Clinic bünyesinde damla tedavisi görmüş olan hastaların yorumları
"Immunity power" tedavi programını uyguladıktan sonra işimin başına dönebildim. Herkesin hastalıkları farklı şekilde geçirdiğini anlıyorum. Eğer bu konuda sizi zorlayan bir husus varsa Clean Clinic ile iletişime geçmeniz gerektiğini düşünüyorum.

"Bağışıklık+" Tedavisi Elizaveta, 29 yaşında

Elizaveta özel bir okulda öğretmen olarak çalışmaktadır. Yakın zamanda Covid rahatsızlığı geçirdi. Sürekli bir yorgunluk ve halsizlik haliyle karşı karşıya bulunuyor. Clean Clinic hizmetine başvuruda bulunan Elizaveta analizlerini verdikten sonra "Immunity Power" tedavi seansını gerçekleştirdi. Sağlığının önemli ölçüde düzeldiğini ve kendini daha iyi hissettiğini söyleyen Elizaveta Clean Clinic bünyesinde bu destek tedavilerine devam ediyor.
"Energy" tedavi seansını aldıktan sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Antreman esnasında öğrenciler dersin daha iyi geçtiğini ve zamanın nasıl akıp gittiğini anlamadıklarını söylediler! Bu nedenle diyebiliriz ki eğer bataryanızı sarj etmek istiyorsanız bunu tatile çıkmadan ve dinlenmeden de yapabilirsiniz.

"Enerji +" Tedavi Kompleksi Andrey, 23 yaşında.

Andrey profesyonel bir dansçı. Sürekli yapılan antrenmanlar, gösteriler ve stres ortamı sonrası enerji seviyesinin düştüğünü hissetti. Clean Clinic bünyesine başvuruda bulunan Andrey, "Energy" Kompleksi damla tedavisi sayesinde bu sorunundan kurtulmuş oldu.
"Bu tedavi seansından sonra kendimi daha iyi hissettim. Sadece vücudum değil bunun yanında moralim de daha iyi hale geldi. Uzun bir süre sonra uykumu dahi daha iyi aldığımı fark ettim. İnsanlarla iletişimimin daha iyi olduğunu ve daha iyi konuşmaya başladığımı gördüm!"

"Stres Karşıtı" KompleksiValentin, 32 yaşında.

Valentin özel girişimci olarak faaliyet göstermektedir. Stresle uğraşmaktan bıkan Valentin, Clean Clinic hizmetinden faydalanmak istedi ve şimdi vücudunu düzenli olarak destekliyor.